An. Geg 30th, 2023
8 Steve' o Jobso sėkmės pamokos

Steve Jobs buvo neįtikėtinas įkvėpėjas nuostabiame technologijų pasaulyje, ir be jo atkaklumo ir vizijos „Apple Computers“ technologijų rinka būtų ne tokia, kokia yra šiandien.

Darbas visada buvo sutelktas į tobulo produkto kūrimą ir bandymą daryti tai, kas, kitų manymu, yra neįmanoma.

Steve’ o Jobso sėkmės pamokos

Šiame straipsnyje yra 8 nuostabios sėkmės pamokos iš Steve’ o Jobso, kurios buvo paimtos iš jo gyvenimo ir citatų per daugelį metų.

1. Viskas prasideda nuo produkto

Jei galime ko nors pasimokyti iš Jobso, tai to, kad jis visada buvo susikoncentravęs į produktą ir darydavo viską, kad jis būtų kuo tobulesnis. Jis turėjo produkto, kurį norėjo sukurti, viziją ir visada to siekė.

Nesupraskite manęs klaidingai, produktas, aišku, nėra vienintelė esminė sėkmingo verslo kūrimo dalis, bet jis tikrai yra pagrindas jam ir tai buvo vienintelis iš Jobso rūpesčių, svarbesnis už pardavimus.

Susitelkite į puikaus produkto ar prekės ženklo, kuriuo žmonės tiesiog negali nesusigundyti, kūrimą ir niekada nenustokite jį tobulinti.

2. Išsiskirkite iš kitų

Kurdama „Mac“ „Apple“ buvo pasiryžusi išsiskirti iš kitų ir daryti tai, ko anksčiau nebuvo dariusios kitos kompiuterių kompanijos.

Jie sukūrė pirmąjį namų kompiuterį, kuriame klaviatūra buvo atskirta nuo likusio kompiuterio, ir sukūrė pirmąją operacinę sistemą , turinčią daugiau nei vieno tipo šriftą, dėl kurios kilo didelis ginčas su „Microsoft“ dėl idėjų vagystės.

„Apple“ įrodė, kad išsiskirti iš kitų svarbu bandant konkuruoti sausakimšoje rinkoje, ir tai jiems atnešė sėkmę. Kalbant apie naujoves ir inovacijas asmeninių technologijų rinkoje, „Apple“ visada pirmauja.

3. Būkite atkaklūs

Norint tapti savo srities lyderiu ir kurti sėkmingą verslą reikia atkaklumo.

Tai nėra pats lengviausias dalykas, kitaip kiekvienas turėtų savo verslą. Sunkumai, patirti Jobsui dirbant „Apple“ , yra tokie, kokie yra šiandien. Jam teko išgyventi keletą sunkių laikų, tarp jų – trumpam palikti „Apple“.

4. Kokybė

Steve’ as Jobsas visada buvo visiškai susikoncentravęs į tai, kad produktas būtų tobulas. Jobsas buvo tikras perfekcionistas ir jis nenorėjo nusileisti jokiame produkto kūrimo etape.

Reikia susikoncentruoti į vieną konkrečią produkto sritį ir padaryti ją kuo tobulesnę, nekreipiant dėmesio į kai kurias kitas sritis.

Jei ketinate stengtis sukurti produktą ir sulaukti sėkmės, kokybė turi būti aukščiausios klasės.

5. Niekada nenustokite diegti naujovių

„Apple“ pirmauja inovacijų srityje asmeninių technologijų rinkoje. Jobsas visada stengėsi sugalvoti kažką naujo, kad suteiktų „Apple“ pranašumą prieš visus kitus.

Inovacijos yra raktas į augimą, o jei verslo aplinkoje nesugebi diegti naujovių, kitam žmogui labai lengva nugalėti tave.

6. Pasitikėjimas savimi

Viena garsiausių citatų, kurią Steve’ as Jobsas pasakė, buvo ta, kad taškus galima sujungti tik žvelgiant atgal.

Tai reiškia, kad tiesiog reikia pasitikėti savimi ir tikėti, kad taškai susijungs ateityje.

Jei tikite, kad viskas išsispręs, suprantama, kad jūsų pastangos bus daug didesnės ir dirbsite sunkiau.

Netikint, kad tai, ką dabar darote, vėliau jums bus naudinga, motyvacija nustoti ilsėtis ir toliau tęsti darbą bus maža…

7. Mylėkite tai, ką darote

Stivas Džobsas nebuvo vienintelis, kuris kalbėjo, kad reikia mylėti tai, ką darai ir tau seksis; nes dažnai žmonės sunkiai dirba, nors jiems tai ir nepatinka.

Tiesiog, už tai yra geras atlygis. Ir čia tikrai dauguma žmonių pasiduoda.

Dėti daug pastangų į tai, kas jums nepatinka – laiko švaistymas ir didelė pagunda mesti, kai viskas tampa sunku.

Kita vertus, bandyti pasiekti sėlmę darant, tai ką myli, nėra taip sunku. Darysite tai kasdien, būsite laimingi ir savaime suprantama, laikui bėgant jums pasiseks.

8. Dėk daug pastangų viskam ką darai

Turi įdėti 100% pastangų viskam, ką darai. Ypač kai esame pasaulyje, kuriame gana sunku išsiskirti. Tos papildomos 10 proc. pastangų, kurias galėtum įdėti, tikrai suteiks pranašumą prieš tuos, kurie tiesiog daro tai ką reikia.