Sk. Sau 23rd, 2022
Kvailiausių nusikaltelių TOP

Kiekvienos profesijos atstovų tarpe yra genijų ir nevykėlių. Vagys ir nusikaltėliai – ne išimtis. Yra tokių nusikaltėlių, kurie atlieka savo darbą nepriekaištingai ir net gudriausi sekliai nesugeba išaiškinti jų nusikaltimų. Tačiau yra tokių, kurie tiesiog daro gėdą visiems nusikaltėliams.

Vagis, kuris įkliuvo pasitikrinęs „Facebook“

Jei naudodamiesi “Facebook” būsite neatsargūs, galite nukentėti nuo sukčių. Bet, pasirodo, būna ir atvirkščiai – vienas sukčius, neatsargiai naudodamasis „Facebook“, nukentėjo pats. 19-metis Pensilvanijos (JAV) gyventojas buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn po to, kai įsilaužęs į svetimus namus pagrobė du žiedus su deimantais, bet prieš pabėgdamas nusprendė pasitikrinti “Facebook”… ir pamiršo atsijungti. Jei Džonatanas Parkeris bus pripažintas kaltu, jam gresia laisvės atėmimo bausmė iki 10 metų. Kaltinamojo draugas sakė, kad nusikaltimo išvakarėse Dž. Parkeris prašė jo pagalbos, todėl tikėtina, kad jam nepavyks išsisukti.


„Svečiuose“ pas karatistą

Kolumbijos miestas Manizalesas gal ir nėra karatė sostinė, bet būtent čia gyvena Šiaures ir Pietų Amerikos karatė čempionas Kristianas Garcesas. 2008 m. plėšikas nusprendė apšvarinti jo namus, bet pasirinko patį netinkamiausią laiką – tuo metu namuose buvo ne tik pats juodojo diržo savininkas, bet ir šia sporto šaka užsiimantys jo bičiuliai. Plėšikas buvo „atjungtas“ dar jam nespėjus sušukti „Gelbėkit!“. Suvokęs, kad jis ne vienas, įsilaužėlis metė maišą su nešiojamuoju kompiuteriu, dviem skaitmeninėm kamerom bei kitais vertingais daiktais ir puolė bėgti, bet buvo sustabdytas ir gerai pamokytas. „Jis atrodė labai išsigandęs“, – sakė K. Garcesas.

Prieš plėšdamas paskambino paklausti, ar kasoje yra pinigų

2008 m. policija suėmė 40-metį Danielį Gleną, kuris ketino apiplėšti maisto prekių parduotuvę Ontarijo (Kanada) provincijoje, prieš tai paskambinęs pasiteirauti, kiek pinigų yra kasoje. Pardavėjas informavo policiją, ir Glenas buvo suimtas. “Canwest News Service” pranešė, kad D. Glenas yra įtariamas dar dviem nusikaltimais, kurių metu plėšikas skambindavo į parduotuves ir liepdavo paruošti pinigus.

Per anksti „atšventė pergalę“

Vokietijoje gyvenantis 37-erių metų plėšikas nutarė atšvęsti sėkmingai pavykusią pinigų bei papuošalų vagystę ir nusipirko butelį prabangaus šampano. Deja, prisigėrė ir užmigo savo automobilyje. Išvydę prie vairo sukniubusį vyrą, praeiviai iškvietė policiją. Paaiškėjo, kad jis ieškomas dėl daugybės anksčiau įvykdytų apiplėšimų. Policijos atstovas spaudai sakė: „Kai pareigūnai išsiaiškino vyro tapatybę, jie negalėjo patikėti savo sėkme. Automobilyje buvo rasta vogtų daiktų. Be to, pateikėme jam kaltinimus dėl vairavimo išgėrus.“

„Ačiū, kad lankotės, užsukite vėliau“

Belgijos policija suėmė neįtikėtinai kvailus rūkalų parduotuvės plėšikus, nes parduotuvės savininkas įkalbėjo juos ateiti vėliau, kai kasoje bus daugiau pinigų.

Plėšikai grįžo, bet, anot pardavėjo, atėjo valandą per anksti: „Kai jie atėjo pusę šeštos, pasakiau, kad jiems reikėtų laikrodžio, nes dar ne pusė septynių, – ir jie išėjo.“
Galiausiai plėšikai atėjo vėl irpareikalavo pinigų, bet čia jų jau laukė ginkluoti policijos pareigūnai. Jie greitai nuginklavo šios gaujos narius ir išvežė į artimiausią areštinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.