Tr. Kov 29th, 2023
Tikėjimo stebuklai

Kas yra tikėjimas? Tai tikrumo jausmas. Įsitikinimai sukuria žemėlapius, kurie veda mus link mūsų tikslų ir suteikia mums galią imtis veiksmų. Esmė tame, kad dauguma mūsų įsitikinimų yra apibendrinimai apie mūsų praeitį, pagrįsti skausmingų ir malonių išgyvenimų interpretacijomis.

Dažnai mes nesuprantame, kuo tikime ir kaip tie įsitikinimai veikia mūsų veiksmus. Mūsų ribojami įsitikinimai gali priversti mus praleisti tai, ko labiausiai trokštame, ir mūsų galingi įsitikinimai gali nustumti mus į gyvenimą, kuriame norime gyventi. Kokį tikslą visada norėjote pasiekti ir nepasiekėte? Kodėl?

Pirmasis žingsnis keičiant senus, neįveikiamus įsitikinimus naujais, galingais įsitikinimais yra suprasti penkis šaltinius, iš kurių kyla mūsų įsitikinimai.


Aplinka
Atsipalaiduokite nuo įsitikinimo, kad esate savo aplinkos produktas. Malala, Oprah ir Nelsonas Mandela nusprendė, kad jų aplinka nesvarbi tam, kas jie tokie ir kuo tiki. Nors kartais aplinkybės gali būti sudėtingos, kiekvienas iš jūsų gali pasirinkti tai, kuo tikite, kad taptumėte „savo sielos kapitonu“.

Įvykiai
Jūsų santuokos diena. Jūsų vaiko gimimas. Didelė reklama. Mylimojo mirtis. Net teroristiniai išpuoliai. Įvykiai labai veikia mūsų gyvenimą, todėl formuojame įsitikinimus, dažnai nesąmoningai, kurie veikia visą mūsų pasaulėžiūrą. Ar galite pagalvoti apie įvykį, kuris jus paveikė teigiamai ar neigiamai?

Žinios
Žinios yra potenciali galia. Taikomosios žinios yra galinga priemonė, griaunanti įsitikinimų ribojimo sienas. Tapkite visą gyvenimą besimokančiu žmogumi ir ieškokite žinių. Bendraukite su žmonėmis, kurie žino daugiau nei jūs. Artumas yra galia! Mėgdžiokite geriausius, pasimokykite iš jų patirties ir galėsite sukurti tikėjimą, kuris privers jus siekti sėkmės.

Praeitis
Mes visi turime įsitikinimus dėl ankstesnių pasiekimų ar nesėkmių rezultatų. Tačiau ankstesni rezultatai neprilygsta ateities rezultatams. Kurkite tikrumą ir pasitikėjimą, remiantis sėkmėmis, net ir mažomis. Kaupkite teigiamus rezultatus, kad tikėtumėte, jog galite pasiekti tai, ką užsibrėžiate.

Ateities vizija
Kaip praeities patirtys veikia jūsų įsitikinimus apie tai, kas įmanoma, taip ir jūsų įsivaizduojama ateities patirtis veikia jūsų įsitikinimus. Labai svarbu sukurti įtikinamą ateitį. Niekas kitas negali to padaryti dėl jūsų. Pasiruoškite sėkmei, užsimerkite keletui minučių ir įsivaizduokite savo sėkmę. Tada padarykite tai įtikinamu dalyku ir surašykite priežastis, dėl kurių turite taip pasielgti. Įsivaizduokite, kaip jausitės, jei tai taps tikrove. Pagaliau įtvirtinkite tai savo kūne būdami laimingi!