Tr. Kov 29th, 2023
Tikėkite savimi

Tikėjimas savimi yra tas jausmas, kad sugebi bet ką. Jaučiatės stiprūs, pasitikintys savimi ir kupini jėgų, iššūkių ir problemų akivaizdoje.

O tie, kurie jo neturi, tie, kurie turi neigiamą pasitikėjimą savimi, daug ką praleidžia. Kiek dalykų praradote, nes stokojote tikėjimo ir abejojote savimi?

Tokios abejonės kaip: „Kiti žmonės daug geresni už mane, todėl tikriausiai jie turėtų tai padaryti. „

„Ką pagalvos kiti, jei aš tai padarysiu ar pasakysiu?“

„Aš tikrai negaliu…“ Arba, „Aš to nenusipelniau.“

Ir tu tikriausiai teisus. Nes visada ir gausi tik darbą, atlyginimą, gyvenimą, kurio giliai širdyje tiki, kad esi nusipelnęs.

Bet jei nori daugiau, turi liautis sau sakęs, kad kažko negali ar nenusipelnei, ar kad kas nors kitas yra geresnis už tave.

Štai kas nutinka, jei turi pasitikėjimą savimi

Tikėjimas savimi suteikia laisvę klysti.

Tai leidžia susidoroti su nesėkmėmis matant jas tokias, kokios jos yra: laikinos, o ne pasaulio pabaiga.

Tikėjimas savimi leidžia matyti galimybes.

Jei tikite, kad galite pasiekti savo tikslus, tuomet jūsų protas veikia maksimaliai imliai, kad rastumėte tam galimybes. Kai turite aiškius tikslus, pradedate pastebėti visus jiems pasiekti reikalingus elementus vien dėl to, kad jūsų tikslų aiškumas suteikia prasmę tiems elementams, kurių jums reikia.

Tikėdami savimi randate kūrybiškų sprendimų.

Kai priartėjate prie problemos ir jaučiate nerimą dėl jos, jūsų mąstymas tampa miglotas, todėl rasti gerus sprendimus yra mažiau tikėtina. Tikėjimas savimi leidžia atsipalaiduoti ir aiškiai mąstyti. Tai stimuliuoja mąstymą, atmintį ir kūrybiškumą, todėl didesnė tikimybė, kad rasite gerų sprendimų.

Tikėjimas savimi skatina atkaklumą.

Sunku nuosekliai dirbti, ar pasiekti bet kurio prasmingo tikslo, jei netikite savimi. O kai nepavyksta, patvirtini šį tikėjimą. Tačiau jei tikite savimi, jaučiatės motyvuoti imtis veiksmų ir juos išlaikote ilgą laiką. Sugebėsite matyti klaidas ar nesėkmes ir toliau tęsti, o tai sustiprins jūsų pasitikėjimą savimi.

Tikrasis tikėjimas savimi atsiranda ugdant viziją to,, kad gali padaryti ar būti bet kas. Ramiai sėdėkite užmerktomis akimis ir įsivaizduokite savimi pasitikintį žmogų, kuriuo norite būti. Šis galingas vizualizacijos pratimas reiškia, kad galite išmokyti save pasitikėti savimi, tikėti savimi ir elgtis taip, kad maksimaliai padidintumėte savo sėkmės tikimybę.